Činnost stavební firmy KROFTON s.r.o.

Provádíme veškeré stavební práce při novostavbách nebo rekonstrukcích objektů pro bydlení, služby, sport a kulturu. Zajistíme pro Vás výstavbu rodinného domu, zateplení fasády bytového domu, výstavbu komerčních nemovitostí i rekonstrukce a řemeslné práce. Součástí naší činnosti je zajištění podkladů a administrativních úkonů.

Novostavby

Na základě Vašich požadavků realizujeme veškeré stavební práce potřebné pro výstavbu nových budov. Začínáme úpravou stavebního pozemku a končíme řemeslnými pracemi v interiéru. V případě potřeby je součástí dodávky také úprava zahrady a okolí stavby.

Rekonstrukce objektů

Kromě stavby domů na klíč Vám pomůžeme při řešení Vašich projektů i při rekonstrukci domů a bytů. Naši pracovníci jsou školeni v použití technologií suché výstavby a používáme kvalitní materiál.

Zateplování a opravy fasád

Pro vlastníky bytových domů, SVJ, bytové družstva ale i majitele rodinných domů provádíme zateplování fasád veškerých nemovitostí. Součástí nabídky jsou i opravy starších a poškozených fasád.

Stavební práce v interiérech

Ve společnosti pracuje řada zkušených řemeslníků. Ve Vašem interiéru zajistíme výstavbu příček, zednické a obkladačské práce, malířské a natěračské práce, pokládku dlažby a vše co je při rekonstrukci nebo dokončování staveb potřebné.

Mezi našimi zaměstnanci jsou zkušení zedníci, obkladači, sádrokartonáři, malíři, klempíři, stavební truhláři, natěrači, lakýrníci i stavební dělníci.

Požádejte na čísle +420 608 075 884 o nezávaznou nabídku.